Терпіннівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Публічна інформація сільської ради

1. До публічної інформації сільської ради відноситься інформація що створена в процесі виконання владних повноважень сільською радою, її виконавчого комітету, постійних депутатських комісій та комісій виконавчого комітету, сільського голови та посадових осіб, а саме:
    1. Рішення сесій сільської ради
    2. Рішення постійних депутатських комісії сільської ради
    3. Розпорядження сільського голови з основної діяльності (крім розпоряджень з кадрової роботи)
    4. Режим роботи та посадові обов’язки працівників сільської ради.
  2.  До публічної інформації сільської ради відноситься інформація що створена іншими  суб’єктами владних повноважень і знаходиться у володінні сільської ради, а саме:
    1. Рішення Мелітопольської  районної ради.
    2. Розпорядження Мелітопольської районної державної адміністрації

Службова інформація

1. У відповідності до пункту 3, частини 1, статті 6, Закону України «Про доступ до публічної інформації», службова інформація належить до публічної інформації з обмеженим доступом.
  2. До службової інформації сільської ради належать: документи які містять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, акти, протоколи нарад при сільському голові, його доручення, а також документи які містять конфіденційну інформацію про фізичну особу.
  3. Документам, що містять інформацію, яка відноситься до службової присвоюється гриф «для службового користування».

Порядок доступу до публічної інформації у Терпіннівській сільській раді Мелітопольського району Запорізької області

Форми запитів